W czasie dziennego pobytu w przedszkolu dzieci otrzymują: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz przekąskę (zwykle przed obiadem).

Śniadania i podwieczorki przygotowywane są w naszym przedszkolu, w warunkach odpowiadających stosownym przepisom. Obiad dostarczany jest przez firmę kateringową. Spożywanie posiłków odbywa się w położonej przy kuchni jadalni.

Śniadanie: kanapki z wędliną, serem, warzywami, proponujemy również zupy mleczne z płatkami lub chrupkami. Do picia herbata z cytryną, kakao.

Przekąska: warzywa, owoce

Obiad: zupa (np. jarzynowa, ogórkowa, pomidorowa, rosół z makaronem, itp.). Jako drugie danie oferujemy naprzemiennie dania mięsne (np. pulpety, potrawki drobiowe, ryby, itp) z bardzo lubianymi przez dzieci daniami jarskimi (np. ryż z truskawkami, pierogi z serem). Do drugiego dania podawana jest surówka lub sałatka. Na zakończenie obiadu kompot lub deser.

Podwieczorek: lekkie danie np. budyń, racuchy, gofry, jogurt czy serek. Dla chętnych kanapki z masłem, serem, warzywami, wędliną. W uzupełnieniu owoce: jabłka, banany, gruszki, melony. Do picia herbata lub woda z sokiem.

Przez cały czas pobytu dzieci mają możliwość picia wody, wody z sokiem lub herbaty.